Екран - Acer M87-S01MW Projection Screen, 87" (1:1), 70''x70'' (Area 1740mm X 1740mm), Wall & Ceiling, Matte White, Manual, 5.5Kg
Код: JZ.J7400.002
3.6(14 Отзива)
Категория: Мултимедийни екрани
Марка: ACER
Наличност: Наличен*
*Срока за доставка е 24ч. за гр. София и 48ч. за страната.
Екран - Acer M87-S01MW Projection Screen, 87" (1:1), 70''x70'' (Area 1740mm X 1740mm), Wall & Ceiling, Matte White, Manu...
Индивидуален подход
Безплатна доставка*
Програма лоялни клиенти
Абонаментни планове
Индивидуален подход
Безплатна доставка*
Програма лоялни клиенти
Абонаментни планове
Ревюта (14 ревюта)
3.6
14 ревюта
5 звезди
4 звезди
(8)
3 звезди
(6)
2 звезди
1 звезди
57%
Позитивни ревюта
Закупил си продукта или си го използвал?
Влез в профила си
Все още няма ревюта за този продукт.